Licówki pełnoceramiczne

Wymagania estetyczne pacjentów także w zakresie uśmiechu są coraz większe. Dotyczy to nie tylko zębów przednich lecz również bocznych.

To właśnie dzięki licówką można szybko i trwale zmienić uśmiech pacjenta nie poświęcając przy tym zbyt dużej ilości tkanek zdrowych zęba. W wielu sytuacjach klinicznych w których wcześniej stosowano korony pełnoceramiczne dziś wykonuje się właśnie licówki pełnoceramiczne po to by zmieniać kształt, kolor, wielkość naturalnych zębów oraz skorygować estetyczne małe wady zębów.

Nowoczesna i zaawansowana fotografia umożliwia nam indywidualny dobór koloru tak aby zapewnić Państwu hollywoodzki uśmiech.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych  technologii i współpracy z najlepszymi pracowniami technicznymi w kraju jesteśmy w stanie komputerowo zaprojektować uśmiech a wykonane przez nas licówki są cieniutkie jak soczewki kontaktowe przy  jednoczesnym zapewnieniu ich trwałości

 

DENTICA Poradnia Stomatologiczna proponuje Państwu wykonanie licówek pełnoceramicznych na masie ogniotrwałej lub foli platynowej by trwale poprawić estetykę uśmiech bo przecież…. wszystko zaczyna się od uśmiechu.

 

Poniżej przedstawiamy nasze prace:

Przed:

Po: